İZMİRLİ HAYAT CAN KAYGISIYLA KÖPEKLEŞMEYE DEYMEZ. Sende Güzel Bir Söz Ekle
AnasayfaFlash ŞiirlerForumlarDuygusal KliplerGüzel SözlerSohbet GirişiŞiirler Sitede şuan 15 Kalp Atıyor
Sonsuzluk.Net :: Başlığı Görüntüle - MESLEĞE GÖRE İLAN-I AŞK..
Forum Anasayfası  •  Yardım  •  Forumlarda Ara  •  Bilgileriniz  •  Arkadaş Listeniz  •  İstatislikler 

MESLEĞE GÖRE İLAN-I AŞK..

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Sonsuzluk.Net Forum Ana Sayfası -> Komik Yazılar Sayfayı Yazdır
Yazar Mesaj

61_HAYDUT_61

Deneyimli

Teşekkür Etti: 31

Teşekkür Edildi 36

23.25 Rep

Nereden: istanbul

Durum: Çevrimdışı

Seviye:17

0 / 630
301 / 301
28 / 41

MesajTarih: 05 Arl Cum, 2008 2:36 am    Mesaj konusu: MESLEĞE GÖRE İLAN-I AŞK.. Alıntıyla Cevap Ver

Ayakkabıcı : ah sevdiceğim sensiz hayat bana bi numara küçük geldi, kalbimi vurdu, su toplattı hop
hop hoplattı, canım yanıyor ne olur dön..

Bilgisayarcı: açtım kapadım kendimi yine de düzelemedim sensiz.. printerım ol yaz beni yarım yarım..

Moderator: senden kilitli bir topicim olsun istiyorum sevgilimm...

Müzisyen : kalbimin sol anahtarı, yarımlık notam, bu porte var ya.. sana feda olsun

Kasap: senin o bakışların yarim, iki kere çekilmiş kıyma gibi lap diye yapıştırır tezgaha beni..
sinirlerim ayıklanır sesini duyunca.. ben seninim artık, ister inegöl köfte yap beni ister cızbız..

Şoför: tepnemi kaybettim sen benden gittin gideli...

Avukat: itiraz ediyorum sayın aşkım...böğrüm müvekkil misali yanmakta sana tutulalı.....

Manav: domates yanaklım....patlıcan dudaklım...enginar kılıklım..3 kilosu bir milyonluk bir aşk
değil benimki...

Milletvekili: bizim kasabaya yapılcak köprünün inşaatına başladık...15 sene sonra....beni öyle
değiştirdin ki vaadettiklerimi yapmaya başladım...

Doktor : öksür sevdiğim, ciğer filmin pırıl pırıl, gönlünce öksür sevdiğim... hapşur sevdiğim grip
aşısı gibi senin aşkın, beni mikroplardan korur sevdiğim

Haber Spikeri: Iyi aksamlar..Evdeki telefondan bildiriyorum.Dun aksam beynime ulasan sinyale gore,
sana asigim ve seviyorum.Bir dahaki konusmamiza kadar hoscakal

Çiftçi : buğday başağı gibi sarı saçların, rüzgarda mağrur boynunu büker güzeller güzeli... gel de
aşık olma

Benzinci : sulandırılmış mazot gibi motoru bozan adamlardan değilim ben...petrol rafinerisine döndüm
seni seveli...

Bodyguard : Seni çok pis döverim benim asabımı bozma...seviyoz dedik ya...şimdi kaybol...

Lunaparkçı: Gondoldan indim çarpışan otom arızalandı...sigaralara denk gelmiyor kasnaklar...dönme
dolap ettin beni peşinde...yeter artık aşıkım uleeen

(¯`·._.·[Sonsuzluk.Net İmza Alanı]·._.·´¯)

YAŞARKEN BİLMEZLER KADRİNİ, ÖLÜNCE MERMERDEN YAPTIRIRLAR KABRİNİ. İSTEMEM,HAYATTA NAMERTTEN CARE.BENDE OLSAM ÖMRÜMDE Bİ ÇARE.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder   Sayfayı Yazdır
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti gönderemezsiniz
Bu forumdan eklenti indiremezsiniz