ahmet kozan Maddiyat düşünür oldum maneviyat yokluğunda. (Lost Soul) Sende Güzel Bir Söz Ekle
AnasayfaFlash ŞiirlerForumlarDuygusal KliplerGüzel SözlerSohbet GirişiŞiirler Sitede şuan 14 Kalp Atıyor
Sonsuzluk.Net :: Başlığı Görüntüle - SEN KİMSİNNN
Forum Anasayfası  •  Yardım  •  Forumlarda Ara  •  Bilgileriniz  •  Arkadaş Listeniz  •  İstatislikler 

SEN KİMSİNNN

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Sonsuzluk.Net Forum Ana Sayfası -> GÜZEL DİNİMİZ İSLAM Sayfayı Yazdır
Yazar Mesaj

karaelmas

Moderator

Teşekkür Etti: 0

Teşekkür Edildi 2

2.75 Rep

Durum: Çevrimdışı

Seviye:6

0 / 104
49 / 49
4 / 14

MesajTarih: 07 Arl Pzr, 2008 3:56 am    Mesaj konusu: SEN KİMSİNNN Alıntıyla Cevap Ver

SEN KİMSİNNN
ISTE SEN BUSUN!..

Bu altin halkalara eklenebilecek daha binlerce halka içerisinde;

Senin cevherin, aslin astarin, esasin budur iste!..

Sen bu kapilar disinda baska bir kapini insani,

Bu altin halkalar disinda baska bir halkanin esiri olamazsin!

Namazsiz, niyazsiz, maneviyatsiz, ruhsuz, köksüz, kozmopolit, satilmis olamazsin!

Allahsiz, Peygambersiz, Kitapsiz olamazsin!
!
“Bana dokunmayan bin yil yasasin!” “Neme lazim” “Evimden uzak”

“Her koyun kendi bacagindan asilir” gibi yahudi sözlerini agzinin sakizi yaparak, mücadele ve hizmet azmini yitiremezsin!

Komsun aç iken, sen tok gezemezsin!

Islam’in yasak kildigi günah yuvalarinda vaktini öldüremez, aile fertlerini batinin kokusmus hayat tarzina uyduramazsin!

Yavrularini çagdas asrin zihniyetine terkedip, cehenneme talip olamazsin!

Garbın Afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar.
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

!

Sen kainatin en üstün varligi olarak yaratildin, buna layik olarak cennet bahçelerine talip olmalisin..

Hem burada... Hem orada..

bana milli degerlerime ve dini baglarıma sahip cıkıyorum diye sen gericisin geri kalmıssın bu kafayı degiştir çagdaşlaşmalısın diyen geri zekalılar utnasın ben halimden memnunum .............................
yahudi oyunlarına kanıpta çağdaşlasıyorus sananlar utansın .....................

Ruhumun senden İlahi şudur ancak emeli:
Değmesin ma' bedimin göğsüne na-mahrem eli!
Bu ezanlar-ki şehadetleri dinin temeli-
Ebediyurdumun üstünde benim inlemeli.

bizki mehmet akif efendilerin nesilleriyiz ..

egerki bize milli duygularımza dinimize örf adet ve geleneklerimize sahip cıktık diye geri kafalılıkla itham edenlere sölenecek hiç bir seyim yoktur diyemem ..

Onlarki kendi ruh hallerini yahudi oyunlarına esir etmiş şeytanında vesvesesine bagımlı kalmıs kişilerdir.

“Her koyun kendi bacagindan asilir” gibi yahudi sözlerini agzinin sakizi yaparak, mücadele ve hizmet azmini yitiremezsin!

seytanda aynı böle vesvese verir inancsız insanlara .

vesvese şeytanın telkinleri sonucunda kişinin zihninde oluşan boş şüpe ve kuruntulardır.vesvese kişinin doğru karar almasını engeller. onu şüpeye düşürüp oyalar,kararsızlığa şürükler,içini sıkar,anlamsız korkulara sebeb olur,aklını ve düşüne bilme yateneğini bozar,kendine olan ğüveni kaybettirir. kişi endişeli ,kararsız,ürkek,ümitsiz,karamsar,bir ruh haline bürünür.vesvese ve beraberinde gelen psikolojik sorunlar,özellikle kader hakkında bilgisi olmayan. allaha tevekkül etmeyi bilmeyen zayıf imanlı kişilerin yaşadıkları preblemlerdir
Şeytanın amacı böyle insanları boş kuruntular fısıldayarak onları dinden uzaklaştırır. Allahın kutretinn habersiz allahın gereği gibi takdir edemiyen insanlar haline getitmektedir.Şeytan hayatını boş amançlarla uğruna harcayan allahın rızasını değil kendi iştek ve tutkularını ön pilana tutan, asıl yaratılış amacı olan allaha kulluk etme ğörevini unutmuş bir insan modeli oluşturmak için çalışır, ona kulak veren insanlar ise sırf şeytanın verdiği vesveselere kapıldıkları onları önemli ğördükleri, allahı unuttukları için dünyada ve ahirette kayıp içinde olurlar

dikkat ederseniz eger biraz gunluk yaşamanıza etrafınızda olan olaylara vs yahudi oyunlarıyla seytanın vesvesleri aynı kapıya cıkar gibi sanki bunlar aynı görüşemi hizmet ediyorlar dersiniz .. falla ister kızın ister alkıslayın benm fikir anlayısım bu .

(¯`·._.·[Sonsuzluk.Net İmza Alanı]·._.·´¯)

[img:acbe65ae7e]http://img88.imageshack.us/img88/488/karaelmas11832rv1.gif[/img:acbe65ae7e]
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder   Sayfayı Yazdır
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti gönderemezsiniz
Bu forumdan eklenti indiremezsiniz