Maziden Biri Eskiden Gözler Konuşurken Sevgililerin Buluştuğu Parklarda ; Şimdi Dudaklar Konuşur Oldu Cadde Üstü Banklarda ;) Sende Güzel Bir Söz Ekle
AnasayfaFlash ŞiirlerForumlarDuygusal KliplerGüzel SözlerSohbet GirişiŞiirler Sitede şuan 9 Kalp Atıyor
Sonsuzluk.Net :: Başlığı Görüntüle - Aşk Neydi ?
Forum Anasayfası  •  Yardım  •  Forumlarda Ara  •  Bilgileriniz  •  Arkadaş Listeniz  •  İstatislikler 

Aşk Neydi ?

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Sonsuzluk.Net Forum Ana Sayfası -> Hikaye Ve Güzel Yazılar Sayfayı Yazdır
Yazar Mesaj

sevdanaz

Moderator

Teşekkür Etti: 3

Teşekkür Edildi 5

54.50 Rep

Nereden: kocaeli

Durum: Çevrimdışı

Seviye:15

0 / 488
233 / 233
1 / 35

MesajTarih: 20 May Çrş, 2009 12:17 pm    Mesaj konusu: Aşk Neydi ? Alıntıyla Cevap Ver

Aşk neydi?
-“Sensin” Aşk..
-haklısın.. “sensin”
Sana dokundukça uzayan
ve uzadıkça dokunduğum
tenin -sakallarım,
sakallarım da tenin oluyordu..

Gecenin üstüne dökülen aşkı
içerken
yada şaraba bulanan geceyi
yıkarken
bilebilir miydin sahi
bir çocuğun aşkını..?

Şimdi uyanmadığım
bir rüyadan
sesleniyorum..

ve geceden çıktı kız;
“büyüle” dedi çocuğa..
Çocuk hem geceyi şarapla,
Hem kızı aşkla büyüledi..

“Gece ruhuna dokunsun tenim..Sonsuza savrulsun sözcükler.. çığlıkları sadece sen duy, bir de ben..”

Önce telefon sesine karıştı cümleler.. Sonra sarhoş bir geceden kalan satırlar girdi birbirine.. Kim kime neyi söylüyor, ne neyi neden yazıyor, ben seni neden seviyor, sen beni neden öpüyor bilmiyordu hiç kimse hiç bir şeyi.. Geriye kısa bir düşü düşlemek kalmıştı o kadar.. Herkes gibi uyanacaktık. aslında ellerimizin hiç birbirine dokunmadığını, gözlerimizi gözlerimize hiç sürmediğimizi, iki dudak arasına uzanmış bez parçasının aslında orada hiç bulunmadığını anlayacaktık..

Biri uzun, diğeri kısa iki düşün ardından, tenime bulaşmış sen kokusunu duyumsayabilmenin bana verdiği heyecana kapılıp, üçüncü kısa bir düşe yüzüyordum.. Sen kokunu “bir çocuğa bıraktığın için tedirgindin”.. Çocuk sana kokunu getirdi sesinle beraber..

- Aşk sana sarılırken, ben sana sarılıyorum…
- Kelimelerim tükeniyor çocuk..

her şey, hayatın küçük dolaplarına gizlenmiş iki çocuktan ibaretti.. Biri bendim, diğeri sen..
Kırık ve anahtarsız boşlukların, apartman boşluklarına terkedilmiş iki giysi kokusu ile aynı anlamı taşıdığı dakikaların yalnızca biri bendim, diğeri sen..
ve biliyor musun bilmiyorum sevdiğim;

ben henüz hiçbir boşluğa aldanıp bu rüyadan uyanmadım..

SahiAşk neydi?”
Bu resmin orijinal boyutunu görüntüleye tıkla
Orijinal boyutunu görüntülemek için resmin üstüne tıklayınız

(¯`·._.·[Sonsuzluk.Net İmza Alanı]·._.·´¯)
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder   Sayfayı Yazdır
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti gönderemezsiniz
Bu forumdan eklenti indiremezsiniz